Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Fotbalový klub TJ Sokol Pustověty
©2010 - 2020 Fotbalový klub TJ Sokol Pustověty. Všechna práva vyhrazena. Počet návštěv dnes: 7 Tento měsíc: 7 Celkem: 87048
FK Kněževes - TJ Sokol Pustověty, 16.kolo , Středočeský ...
V 52. minutě zahrávala Kněževes rohový kop, po kterém následovalo přenesení hry na druhou polovinu hřiště, ... abychom si v klidu zahráli fotbal, tak jsme z toho spíše udělali parodii. Ono se to samo nedohraje. Výborný zápas zahrál Petr Holeček, kter
TJ Sokol Horní Jiřetín - oddíl Fotbalu
TJ Sokol Horní Jiřetín Jsme fotbalový oddíl, který má tři družstva dospělých a tři mužstva mládeže. - "A" mužstvo - Krajský přebor Ústeckého kraje,
Kluby | OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ PRAHA-ZÁPAD
Číslo Klub Založen Adresa Web Rozměry HP Počet kabin Míst k sezení; 20A0011: TJ Sokol Bojanovice, z.s. Bojanovice 100, 252 06: 99,5 x 53: 2: 80: 20A0021: SK ...
TJ Sokol Pustověty - FK Kněževes, 3.kolo , Středočeský ...
TJ Sokol Pustověty Petr Hovorka, předstoper: "V zápase měli hosté mírnou převahu a vše se zlomilo, kdy jsme nedali šance na srovnání za stavu 0:1. Ve druhém poločase jsme odcházeli trochu i fyzicky. Kněževes se opřela o obrannou dvojici Vrábík - Krej
fotbal TJ Sokol Plumlov
fotbal TJ Sokol Plumlov. Prohledat tento web. fotbal Plumlov. A mužstvo. Kalendář (zápasy aj.) Nástěnka. B mužstvo. Kalendář (zápasy) Nástěnka. Dorost. ... žáci - starší - okresní přebor Prostějov; přípravka - aktuálně není ...
TJ Sokol Výprachtice
TJ Sokol Výprachtice: volejbal, fotbal - Dynamit Výprachtice, běh na Bukovou horu, cvičení. Přijďte mezi nás.
FK Kněževes - TJ Sokol Mšec, 12.kolo , Středočeský ...
Ohlasy k zápasu TJ Sokol Mšec Jiří Kapek, útočník: Zápas jsme měli od začátku pod kontrolou, obrana nepouštěla domácí vůbec do ničeho.Po třetím gólu jsme se uspokojili a přestali proměňovat šance. Druhá půle se nám moc nevydařila, ale důležitě jsou 3
TJ SOKOL KNĚŽEVES – FOTBAL – Okresní fotbal
Okresní fotbal. RSS agregátor zpráv z okresního fotbalu. ... Author: TJ SOKOL KNĚŽEVES - FOTBAL Published Date: 24/01/2020. schůze Posted in Praha-západ. silvestr. Author: TJ SOKOL KNĚŽEVES - FOTBAL Published Date: 23/12/2019. fotbálek Posts navigati
Žáci - fotbal TJ Sokol Plumlov
fotbal TJ Sokol Plumlov. Prohledat tento web. fotbal Plumlov. A mužstvo. Kalendář (zápasy aj.) Nástěnka. B mužstvo. Kalendář (zápasy) Nástěnka. Dorost. ... Mužstva mladších i starších žáků jsou účastníky okresní soutěže. Podzimní rozlosování podzim 2