Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Jistebník na úvod sezony uspěl na hřišti Fulneku ...
Jistebník na úvod sezony uspěl na hřišti Fulneku 17.8.2016 Úvodním kolem se rozjela I. B třída, sk. D, která je až na Kozlovice, Fryčovice a Ostravici, záležitostí celků z Novojičínska.
Stonava se přibližuje krajskému přeboru - Karvinský a ...
Oba góly domácích dal kanonýr Josef Zoller, jenž o vítězství Stonavy rozhodl v 88. minutě. „Pokaždé se na něj můžeme spolehnout, je to zkrátka nadstandardní hráč,“ pochválil svou oporu stonavský trenér. Stonava v utkání s Bystřicí potvrdila předešlý
Fotbalová přípravka nabírá sportovní talenty | Stonava ...
Jiří Frait, předseda SK Stonava: "Chceme, aby ta přípravka žila, aby fotbal ve Stonavě ani na tom nejnižším stupni nezaniknul." Takže - stačí jen přijít, zaregistrovat se a trénovat, aby sny o fotbalové kariéře začaly mít konkrétní podobu.
FK Baník Albrechtice – SK Stonava | FK Baník Albrechtice
První poločas skončil nerozhodným výsledkem 1:1. Ve druhém poločase se hrál jako v prvním dobrý fotbal a opět se do vedení dostali hosté, a to v 60. minutě zásluhou Jana Žebroka, Baník však Antonínem Chumchalem v 62. minutě nejkrásnější brankou v utk
Příroda v kraji razovitem - Blog
Když totiž víte, kam se máte vydat, najdete krásné zákoutí a krajinu, kde žijí chráněná zvířata. Při tom se o tento kus krajiny starají dobří lidé se srdcem na pravém místě, není tedy pravda, že kam člověk vstoupí sto let tráva neroste.
Exkluzivní fotbalový servis: I.A a I.B TŘÍDY ...
O krizi bych nemluvil, bodů je ale málo, přiznává útočník Baníku Kuzmanovič Po hodině hry středečního ligového šlágru s Plzní měl možnost srovnat a vrátit svůj tým do hry.…
Vítězné domácí rozloučení :: TJ Sokol Ostravice
Hráčům tyto okamžiky dodaly potřebné sebevědomí, začali hrát fotbal a v 39. minutě přišla další pěkná akce. Ondra Stonavský si na levé straně naběhl za obranu, prudkým přízemním centrem nahrál na zcela volného Platoše a ten do prázdné brány zvýšil na
Stonavský expres, sobota, 9. 3. 2019, 4:13 - POLAR ...
Stonavský expres. 9. 3. 2019, 4:13; 10 min. ... Zavření obchodů nemělo na zastavení šíření viru vliv, tvrdí vědci ... V Česku se zase bude hrát vrcholový fotbal. Za necelé dva týdny svou jarní sezonu obnoví první a druhá liga. Bez diváků. Start obou
Vítězslav Stanovský - Blog
Vítězslav Stanovský Třetí varianta ve druhém kole prezidentských voleb. Asi za týden nás čeká druhé kolo prezidentských voleb. Kandidát, kterému jsem nakonec se skřípěním zubů dal hlas v prvním kole, dle očekávání nepostoupil a do druhého kola postou