Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 19 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Sranda mač v Těšíně, Oceláři bavili fotbalem - Opavský a ...
Stadionek v Těšíně obsypalo šest stovek zvědavců, kteří viděli zajímavý fotbal hraný na 2x30 minut. Domácí v něm prohrávali, pak vedli a hrálo se tak dlouho, dokud Oceláři nesrovnali.
Seznamčlánků na Strakonický deník se štítkem FK Fotbal Třinec
Informace a zprávy ze Strakonic a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.
Propojení s Budějovicemi přiláká víc fanoušků, věří ...
Strakonický fotbal je ve sportovní historii kraje zapsaný hodně výrazně. Nyní se zdejší klub stal farmou prvoligových Českých Budějovic. Proč, i o tom hovoří majitel a šéf strakonického klubu Michal Káník.
Ševci před odletem do Turecka zdolali Třinec. Obrat ...
Ve středu proti Zlatým Moravcům se zlínský útočník Lukáš Železník trefil jednou, v sobotním přípravném zápase s druholigovým Třincem skóroval forvard Fastavu hned dvakrát. Ševci hlavně díky dvěma brankám sedmadvacetiletého fotbalisty zdolali druholig
Baráž dosažena. Zbrojovka vyřídila Třinec a porve se o ...
Brno– Kanonáda. Fotbalisté brněnské Zbrojovky v sobotu odpoledne rozstříleli Třinec 5:0 a zápas před koncem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mají jistotu třetího místa. Konkurenční Hradec totiž nedokázal uspět v Pardubicích o po remíze 0:0 již Jihomoravy nepředs
Sranda mač v Těšíně, Oceláři bavili fotbalem - Kolínský deník
FK Fotbal Třinec
Přejít na úvodní stránku. | Nezobrazovat! Nezobrazovat!
Šumperk v bude hostit vyvrcholení žákovského Ondrášovka ...
Tyršův stadion v Šumperku bude v sobotu 13. a v neděli 14. června (vždy od 9 do 18 hodin) hostit celostátní finálovou fázi fotbalového turnaje Ondrášovka Cup v kategorii do 13 let.
Sranda mač v Těšíně, Oceláři bavili fotbalem - Krkonošský ...
Jarní návrat fotbalistů: V sobotu proti Třinci ...
Pardubice– Po více než čtvrt roce se v sobotu vrátí fotbal na stadion Pod Vinicí. Soupeřem Pardubic v 18. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je Třinec, zápas začíná tradičně v 10.15 hodin.