Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 13 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

fotbal, kopaná | Antikvariát Praha - Karlín
Pavol Michalík, fotbal, fotbalista, Baník Ostrava, karikatura akad. mal. Marcel Niederle Originální kresba tužkou, rozměr 21 x 16 cm, signováno vpravo, na rubu autorské razítko, pěkný stav. Pavol Michalík československé lize hrál za Baník Ostrava (19
Vše o sportu - Fotbal - Ostatní - Plzeň - Admira Wacker 3:2
Góly padaly až ve druhém poločase. Za Plzeň udeřili Petržela a Kolář. Jak rychle ovšem Viktoria vedení získala, ještě rychleji o něj přišla. Rakouský tým se trefil v 71. a 73. minutě a bylo vyrovnáno. Utkání pak rozhodl střídající žolík Marek Hanouse
Istému člověku se stratil... - Blog
Dnes vám napíši něco veselejšího - a skutečně ze života. Je o mně známo, že i když žiji ve velkém, málem stotisícovém městě, moje rodná obec začínající písmenem N… se nachází na Slovácku,
Internetové stránky Českého olympijského výboru. Archiv olympiád, databáze všech medailistů a fofo a video archiv.
Šumperk – Page 2 – Okresní fotbal
Fotbal ho provází odmalička. Po návratu na Tyršův stadión byl součástí trenérského štábu, který zodpovídal za výsledky šumperského áčka. „Na vesnickém fotbalu mi vadí, že je to v některých oddílech o jednom člověku a spousta věcí tam zákonitě nefungu
Holické béčko nečekaně přemohl Rapotín - Olomoucký deník
Minutu před koncem základní hrací doby se podařilo domácímu Starému hlavou dopravit míč za záda gólmana Hajtmara, gól však nebyl pro signalizovaný ofsajd uznán. Při dalším pokusu o vyrovnání vyhořel již v nastaveném čase hlavou střílející Žůrek. 1. H
Daniel Pudil |
A Dan navštívil Volejbalovou Ligu Mistrů. Jeho strýc Marek Stratil hrával za Viktorii Žižkov a děda Pavel Stratil, bývalý hráč Teplic a Sparty má na svém kontě 22 reprezentačních startů. Právě on má prý Danovi často co říci… Fotbal hraje od pěti let,
Online:Ústí n/L - Sudoměřice 4:3P, Extraliga -
Nově nakažených v Česku opět přibývá, 62 je nejvíc za posledních devět dní Potřebujeme německé turisty, zní z obcí na české straně hranice Jsou i další důvody, proč by měl Vojtěch skončit jako ministr, míní Hamáček
Lukáš Stratil - Fotbal -
Budu se snažit za ty peníze něco předvést, říká plzeňská posila Stratil 13.2.2014 10:24 Stačí vydělit věk fotbalového útočníka Lukáše Stratila dvěma a vyjdou vám miliony, které za něj inkasuje...
TJ Břidličná - Fotbal Fulnek, 14.kolo , Moravskoslezský ...
Za mě to bylo špičkové utkání. První poločas sice skončil bez branek, ale fotbal to byl nahoru dolů. Ve druhém nám vyšel vstup, nakonec jsme se ujali vedení 2:1. Fulnek nás poté jeho kvalitou přitlačil a my jsme se jen horko těžko bránili.