Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 14 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Mistrovství světa v ledním hokeji 2000 – Wikipedie
64. Mistrovství světa v ledním hokeji 2000 se konalo v Rusku v Petrohradě ve dnech 29. dubna – 14. května 2000.Mistrovství vyhrál výběr Česka.. Mistrovství se zúčastnilo 42 mužstev, rozdělených podle výkonnosti do čtyř skupin.
Dorostenci po výprasku na Kometě bodovali naplno ...
Dorostenci Bruslařů si chtěli napravit reputaci po extraligové vysoké porážce na Kometě Brno. To se jim povedlo na jedničku. Z Tábora si přivezli všechny čtyři body, i ten bonusový. Doma pak v derby s jihlavskou Duklou brali body tři. Bonusový získal
BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Šumperk - Havl. Brod 6 ...
Hráli zodpovědně, bruslili, předváděli nátlakovou hru. I přesto, že jsme prohrávali 0:1 po situaci, která se v hokeji stává. Ale jinak si myslím, že jsme celé utkání excelovali, podobně, jako v prvním domácím zápase sezóny s Havlíčkovým Brodem.
Čtvrté utkání, čtvrtá výhra - Karlovarský deník
Klatovy - Hokejisté Baníku Sokolov brali tři body i ve 4. kole druhé ligy.
Oficiální stránky Kolínských Kozlů - 21. kolo: Tábor ...
Kolínští hokejisté i potřetí za sebou porazili táborské kohouty. V tabulce se tak posunuli na průběžné první místo. Mají stejně bodů jako Příbram, ale utkání s Chinou k dobru. Tábor – Kolín. 3:5 . Psala se první třetina. Kozlové v ní hráli učebnicový
Kozlové prohráli díky neregulérnímu gólu - Kolínský deník
JakČeši zářili v hokeji. 2011: Krásný bronzový hokej /VIDEO/ Nevstoupíš dvakrát do téže řeky, hlásával jistý starořecký mudrc. Trenér Alois Hadamczik…
Trest (lední hokej) – Wikipedie
Trest se v ledním hokeji ukládá za chování odporující pravidlům. Většinu trestů uděluje hlavní rozhodčí. Čárový rozhodčí může postihovat pouze technická provinění, jako je příliš mnoho hráčů na ledě.V NHL může čárový rozhodčí trestat úmyslné zákroky,
Zápis č. 09/2019-2020 -
Včase 54:55 byl udělen hráči H enátky n.J. č. 23 MAURA Tomáš, trest TH za ZHK. f) LMŽD - 23 S6401: Slavoj Vel. Popovice – Tatran Sedlčany 5:9 14. září 2019 11:30 Tatran Sedlčany – k utkání nastoupilo 5 hráčů r. 2009, technické normy povolují 3 hráče.
Pokyny pro zpracování zápisu o utkání - Hokej
Pokyny pro zpracování zápisu o utkání Český svaz ledního hokeje, komise rozhodčích POKYNY PRO ZPRACOV ÁN Í ZÁPISU O UTKÁNÍ A ČINNOST POMOCNÝCH RO ZHODČÍCH Tyto pokyny vycházejí z Pravidel ledního hokeje 2006-2010 a Příručky IIHF pro pomocné rozhodčí,
Dorost uspěl v derby Vysočiny! V dramatickém utkání ...
Havlíčkobrodští dorostenci se po vydařeném utkání v Táboře představili v Kotlině, kde v derby Vysočiny hostili jihlavskou Duklu. Hráči okolo trenéra Petra Beránka začali skvěle, když po dvou třetinách vedli 3:0. Drama přišlo ve třetí třetině, kdy Duk